Arçelik Yetkili Servis

Arçelik Müşteri Hizmetleri 444

Arçelik Müşteri Hizmetleri 444

Arçelik Müşteri Hizmetleri 444 0 888 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Bu numarayı arayarak, Arçelik marka ürünlerinizle ilgili herhangi bir sorun veya ihtiyaç durumunda uzman bir destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri 444

Arçelik müşteri hizmetleri, ürünlerinizin kurulumu, kullanımı, bakımı ve tamir işlemleri gibi birçok konuda size yardımcı olabilir. Ayrıca, Arçelik müşteri hizmetleri, ürünlerinizle ilgili herhangi bir sorun veya şikayetiniz olduğunda size yardımcı olmak için gereken bilgiyi ve yönlendirmeyi sağlayabilir.

  1. Arçelik Müşteri Hizmetleri 444 0 888 numaralı Arçelik müşteri hizmetleri çağrı merkezini aramadan önce, ürünlerinizle ilgili detaylı bilgi edinmek ve sorularınızın cevaplarını öğrenmek için Arçelik’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, Arçelik‘in sosyal medya hesaplarından veya canlı sohbet özelliğinden de müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.
arçelik servis
Arçelik Müşteri Hizmetleri 444

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Teknoloji çağının bu kadar ileri olduğu bir dönemde randevu aşınmış bir servisin saatinde gelmemesi ve 4 kez çağrı merkezine açılıp sorulması ama onların da servisin gelip gelmeyeceğini bilmemesi çok acınası bir durum Arçelik gibi bir markaya yakışmadı bu sıcakta bütün günümüzü evde servis bekleyerek geçirdik en azından aranıp bugün gelemeyeceğiz denilebilirdi zamanımızı kim ödeyecek

  2. KKTC ‘de satılan Arçelik çamaşır makinesi zorla gemiye teslim edildi çalışmaz dendi fakat onlar çalışır diyerek gemiye bırakıp gittiler şimdi makine çalışmıyor ve satıcı hiç ilgilenmiyor . Şirketimiz bir devlet kurumu olup mağdur edilmiştir. Mağduriyetin giderilmesi rica olunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara